...

Безпека понад усе!

Безпека в Будівельної сфері це тема давно не нова і її немає на заголовках новин але ми вважаємо про це потрібно говорити і дотримуватися їх!
Будівництво в усьому світі йде неймовірними темпами-практично цілодобово і ця сфера завжди була однією з найнебезпечніших виробництв. Ніколи не вгадаєш що може трапиться в ту чи іншу секунду. У будівництві є ряд особливостей, які збільшують ризик отримати пошкодження: робочі взаємодіють з машинами, будівельними матеріалами, обладнанням, електрикою і т.д.
Так само будівельний процес це – носіння важких предметів, виконання складних фізичних дій. Будівельний майданчик небезпечна і з екологічної точки зору. У повітрі літає будівельний пил, стружка дерева і інше сміття – це ще один не мало важливий фактор щоб дотримуватися заходів по техніці безпеки в будівництві. Основною метою охорони праці в будівництві є захист працівників, які виконують роботи на об’єкті, і сторонніх осіб, які можуть перебувати на території будівельного майданчику.

Є два основні чинники по техніці безпеки:

– Грамотна організація майданчика – що запобігає травматизм,

– Спецодяг – її варто підбирати відповідно до кліматичними особливостями і специфікою робочого процесу.

У будівельній галузі питання безпеки і охорони здоров’я завжди були головною і актуальною проблемою. Є і будівельні процеси які більш небезпечні і впливають на здоров’я людей. Тому дотримуватися техніки безпеки під час будівельних робіт не так вже й складно. Дотримуючись простих правил можна зменшити ризик і зберегти здоров’я людей і свої нерви!

 

Поділитися
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.