...

Капітальний ремонт спортивного залу КЗ «Станично-Луганської ЗОШ №1 I-III ступенів Станично-Луганського району Луганської області».

Капітальний ремонт спортивного залу КЗ «Станично-Луганської ЗОШ №1 I-III ступенів Станично-Луганського району Луганської області».

Замовник: Департамент будівництва енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації.

Адреса: с. Станиця Луганська, кв. Молодіжний, д. 19

Завершено внутрішні оздоблювальні роботи спортивного залу, закінчені роботи над санвузлами і роздягальнями, встановлені меблі. Зроблена система опалення. Так само закінчений монтаж спортивного обладнання в рамках проекту.

Ви можете спостерігати хід роботи над спортивним залом:

Це спортивний зал до ремонту;Безпосередньо процес ремонту;

Результат якого ми прагнули досягти;

Шкільні уроки фізкультури мають не менше значення, ніж будь-які інші предмети. Дітям потрібно рухатись – це особливість організму, який росте, яка дозволяє йому нормально формуватися і розвиватися і безумовно підтримувати здоров’я. Шкільні спортивні зали відносяться до універсальних внаслідок різноманітності форм і змісту практичних занять на уроках. І наша компанія впевнена що після завершення оновлення, заняття будуть ще продуктивніше і краще!

Поділитися
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.