Школа №5, м. Сєвєродонецьк

Реконструкція (термомодернізація) будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, м. Сєвєродонецьк

Адреса: пр. Хіміків, б.18, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

Замовник: Департамент будівництва енергозбереження, архітектури та містобудування Луганської обласної державної адміністрації.

В даний час на об’єкті проводяться роботи з термомодернізації будівлі, утеплення фасаду, заміною вікон і пристрій систем вентиляції та опалення.

 

 

На сьогоднішній день велику популярність придбала нова комп’ютерна технологія 3D візуалізація, де зображення можна спроектувати і побачити в тривимірній графіці. Візуалізація об’єктів-це послуга, яка стає все більше потрібна.

Наша компанія сучасна. Архітектурна візуалізація дозволяє уявити майбутню споруду у вигляді графічного об’єкта який можна розглянути з усіх боків і в найдрібніших деталях. Використовуючи фотореалістичні зображення, ви можете побачити, як буде виглядати наш об’єкт.

На даному проекті ви можете побачити один з наших поточних об’єктів: «Реконструкція (термомодернізація) будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м Сєверодонецьк Луганської області», на якому активно йде робота. Візуалізація допомагає нам наперед оцінити всі за і проти, і подивитися як же буде виглядати готовий об’єкт.

 

 

 

 

Поділитися