...

Програма президента України “Велике будівництво”

Дуже важливий етап для розвитку будь-якої країни, це розвиток її інфраструктури. Школи, дитячі садки, лікарні – це ті місця, без яких складно уявити життя людини.

У 2020р. Президент України спільно з Урядом пустили в реалізацію масштабний проект «Велике Будівництво». Мета цього проекту побудувати або відремонтувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні.

У планах протягом року почати будівельні та ремонтні роботи понад 100 шкіл, 100 садів, 100 стадіонів і 200 нових прийомних відділень лікарень. Також буде побудовано 4000 км доріг. Роботу вже розпочали більш ніж 300 об’єктах.

Без винятку по всім областям України йде реалізація проекту Президента України «Велике Будівництво». У Луганській області так само були обрані об’єкти, які будуть реконструйовані і відремонтовані в рамках цієї програми. Об’єкт: «Реконструкція (термомодернізація) будівлі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 м Сєверодонецьк Луганської області» на якому ТОВ «Донстрой» активно веде роботи, також була відібрана для реконструкції в рамках проекту «Велике Будівництво».

Це дуже відповідальне завдання, і ми докладаємо всіх зусиль щоб виконувати роботу якісно і діти з нового навчального року, отримували знання в «Новій школі»!

Поділитися
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.